Ця страва - паличка-виручалочка. Якщо у вас залишилося потроху різних овочів і є фарш - значить у вас буде смачна страва.Ситне і смачне нехитре блюдо з тих овочів, які опинилися під рукою. Що мені подобається в цій страві - якщо вдома залишилося всього-то нічого продуктів, то не треба нікуди бігти. Я просто користуюся старим і перевіреним рецепто...
Читати далі